HAKKIMIZDA


Merhaba, LiderCs olarak 2008 yılında oyun dünyasına adım atmıştık fakat bazı sebeplerden dolayı firmamızı kapatmak durumunda kalmıştık. Yalnız 2018 yılında Counter-Strike platformuna yeni ekimizle tekrardan dönüş yapmak için karar aldık ve uzun süre sizlerlerle birlikte olacağız. Şuanlık Cs1.6 ve Teamspeak 3 satışı yapmaktayız. İlerleyen zamanda Global Offensive server satışlarına da başlamayı düşünüyoruz. Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7/24 aktif ekibimizle işimizi yapmaya özen göstereceğiz. Amacımız müşterilerimize kaliteli ve güvenli hizmet verebilmektir. 

LiderCs Sunucu Özellikleri
Siparişiniz tamamlandıktan sonra LiderCs otomatik sistemleri Counter Strike 1.6 oyun sunucunuzu dakikalar içinde aktif hale getiriyor. Oyun sunucunuz, en iyi performans için üst düzey dedicated sunucularda barındırılmakta olup, DDos saldırılarına karşı koruma altında tutulmaktadır. Bu sayede oyun keyfiniz kesintisiz ve güvenli bir şekilde devam etmektedir.
LiderCs altında bulunan tüm sunucular, Counter Strike 1.6 oyun sunucunuzun hızlı bir şekilde başlatılması için SSD’ler ile donatılmıştır. Oyuncular için oyuncular tarafından tasarlanan cs1.6 sunucuları, düşük pingli yerel lokasyonlu sunucular sayesinde gecikmesiz, lagsız bir oyun keyfi vaat ediyor.
Kolay CS Sunucu Yönetimi
LiderCS özel kontrol paneli sayesinde, CS sunucunuzu yapılandırmanıza ve özelleştirmenize, FTP kullanarak dosya yüklemenize, eklentileri ve modları yüklemenize, konumları değiştirmenize ve ek yöneticiler eklemenize olanak tanıyor.
Counter Strike 1.6 Modifikasyonları
LiderCs cs1.6 server kiralama hizmeti kapsamında; Pro/Fun Mod, Base Builder Mod, Bayrak Kapmaca, Biohazard Modu, Jailbreak Mod, Cs go mod, Escape mod, Deathmatch mod, Call Of Duty Mod dahil olmak üzere tüm modlar hali hazırda mevcut olarak gelmektedir. Oyun severlere sunucu çeşitliliği sağlandığı gibi, mod çeşitliliği de sağlanarak eğlencenin yarım kalmasının önüne geçilmiş olunuyor.
Counter Strike 1.6 Server Kiralama Fiyatları
Fiyat performans orantısında son derece başarılı olan LiderCs, oyuncuların ihtiyaçlarına yönelik farklı konfigürasyonlara sahip Cs 1.6 Server Listesi sağlamaktadır. 100’ün üzerinde eklenti ve haritaya, hile korumalarına, DDos saldırılarına karşı korumaya sahip 32 kişilik paketler 7/24 teknik destek ile satışa sunuluyor. Ayrıca ödemeleri banka ya da mobil ödeme seçenekleriyle yapabilme imkânı da mevcut.
Hız kesmeden eğlenceye devam edebilmek için her türlü detay düşünülüyor.
Team Speak Desteği
Çevrimiçi oyunları oynarken ihtiyaç duyulan en önemli argümanlardan biri de takım arkadaşları ile hızlı bir iletişim kurabilmektir. LiderCs, 10 yılı aşkın tecrübesi ile, oyun severler için 7/24 açık, %99,99 uptime garantisi, yedekleme ve DDos koruması ile en uygun fiyatlarda, tüm ihtiyaçlarınız için tam olarak koordine edilen Teamspeak3 kiralama hizmeti de sunmaktadır. Yönetici erişimi içeren, hazır çalışır halde gelen sunucu, siparişinizden sadece birkaç dakika sonra kullanıma hazır oluyor.
Neden LiderCs?
LiderCs, veri merkezi iş ortaklarını dikkatli bir şekilde seçiyor. Her lokasyonda, düşük ve istikrarlı ping süreleri ve güvenilir bağlantı ile en iyi ağa sahip olduklarından emin olmaktadır. LiderCs veri merkezi, yalnızca en iyi ağ çıkışlarını kullanan mükemmel bağlantılara sahiptir. Bu, oyun sunucunuzun verileri en uygun rotayı kullanarak oyunculara ulaştırdığı anlamına geliyor. Diğer oyun sunucusu sağlayıcılarıyla karşılaştırıldığında çok daha iyi ping süreleri sağlamaktadır.
Oyunlar için özel olarak optimize edilmiş 64 GB ram ve SSDlere sahip en ucuz cs1.6 server kiralama hizmeti yine LiderCS tarafından sağlanmaktadır.
LiderCs, donanım ve veri merkezlerini çok dikkatli bir şekilde seçiyor ve en düşük fiyatlar ile pazarlıyor. Bu da, oyun severler için rakipsiz fiyatlarla mükemmel kalitede oyun sunucuları sunmalarını sağlıyor.
LiderCs, cs1.6 sunucularında etkin bir hile koruması sağlayarak, oyun severlerin heyecan içinde giriştikleri rekabette haksızlıkların, olası tatsızlıkların oluşmasına engel olmakta ve güven içinde oyun oynamalarını sağlamaktadır.